قیمت کاغذ دیواری در سال 99 و نحوه محاسبه قیمت

قیمت کاغذ دیواری

تفاوت در قیمت کاغذ دیواری سبب می گردد برخی از افراد هنگام خرید کاغذ دیواری بدون آنکه اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند با شک و تردید کاغذ دیواری منتخب خود را خریداری می کنند و در نهایت از خرید خود رضایت کامل نداشته باشند..

در این صفحه از نکت قصد داریم شما را به نکات مهمی در زمینه تعرفه و قیمت کاغذ دیواری آشنا سازیم تا هنگام خرید دچار مشکل نشوید.

دسترسی سریع به مطالب

محاسبه قیمت کاغذ دیواری:

قیمت به طور میانگیناز 59.000 تومان تا 700.000 تومان

یکی از مهمترین مسائلی که که در تعیین قیمت کاغذ دیواری بسیار مهم می باشد، متراژ و تعداد رول های مورد نیاز می باشد.

همانطور که می دانید واحد اندازه گیری کاغذ دیواری رول می باشد که معمولا طول رول ها بین 10 تا 15 متر و عرض آن یک متر و یا نیم متر می باشد که در این صورت شما می توانید با دانستن متراژ محیط کار و یا منزل خود، تعداد رول های مورد نیاز خود را فراهم کنید و از خرید و هزینه بیش از حد خودداری نمایید.

لازم به ذکر است داشتن یک یا دو رو اضافی از کاغذ دیواری در منزل به شما توصیه می گردد زیرا به دلیل تنوع بیش از حد کاغذ دیواری در بازار و تولید کار های جدید تر ممکن است پس از مدتی به دلیل هر گونه آسیب مجبور به تعویض قسمتی از آن شوید و به سختی از نمونه کاغذ دیواری خود بدست آورید.

عوامل موثر در تعیین هزینه کاغذ دیواری:

قبل از اینکه اقدام به خرید و اطلاع از قیمت کاغذ دیواری لازم است بدانید که چه نوع کاغذ مد نظر شما می باشد؟ همانطور که می دانید انواع کاغذ دیواری وجود دارد که هر یک متناسب با یک سلیقه می باشد.

نکته دیگری که باید به آن دقت داشت مقدار هزینه ای می باشد که برای خرید کاغذ دیواری در نظر گرفته اید. لازم است بدانید که هزینه کاغذ دیواری بسته به تولید داخلی و یا وارداتی بودن آن متفاوت می باشد و همانطور که می دانید قیمت کاغذ دیواری داخلی ارزان تر از کاغذ دیواری خارجی می باشد.

گونه ای از کاغذ دیواری ایرانی در بازار موجود می باشند که نه تنها قیمت مناسب تری دارند بلکه قابل شستشو می باشند و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد. نمونه ای از کاغذ دیواری های خارجی در بازار می باشند که قیمت کمتری دارند و ساخت کشور چین می باشند که از نظر کیفیت مناسب نیستند و پس از مدتی شما را مجبور به نقاشی ساختمان و یا کاغذ دیواری مجدد می کند.

عوامل دیگری که در تعیین قیمت کاغذ دیواری موثر می باشند: جنس و کیفیت کاغذ دیواری، ایرانی یا خارجی بودن آن، شرکت وارد کننده، طرح کاغذ دیواری می باشد که هر یک به نوبه خود در افزایش و کاهش قیمت ها تاثیر گذار می باشند.

یکی از مهمترین فاکتورها در افزایش هزینه کاغذ دیواری قابل شستشو بودن کاغذ می باشد که سبب می شود هزینه بیشتری پرداخت نماییم.

تمیز کردن کاغذ دیواری یکی از حساس ترین کارهای خانه می باشد که خانم های خانه دار معمولا دو بار در سال با آن سر و کار دارند که می توانید تمامی نکات مهم و آموزش صحیح پاک کردن کاغذ دیواری را در این صفحه مطالعه نمایید.

مطالب مرتبط برای شما...

 1. صديقه بخشى says:

  جايى هست كه براى خريد معرفى كنيد

  • admin says:

   باسلام
   در صورت همکاری با مجموعه ای معتبر در همین صفحه اطلاعات تماس درج خواهد شد.
   باتشکر

سوال و نظر خود را ثبت کنید

Your email address will not be published.