رنگ های جدید و پیشنهادی برای نقاشی اتاق نشیمن همراه عکس

نقاشی اتاق نشیمن

همه ما دوست داریم که خاص ترین و شیک ترین دکوراسیون داخلی را برای منزل و یا محل کار خود انتخاب و پیاده سازی کنیم. یکی از مواردی که بیشترین تاثیر را بر زیبایی دکوراسیون داخلی خواهد گذاشت انتخاب جدیدترین رنگ نقاشی ساختمان به خصوص برای نقاشی اتاق نشیمن می باشد.

انتقال حس آرامش، نشاط در اتاق نشیمن بسیار مهم می باشد زیرا همه ما در طول شبانه روز زمان زیادی را در این محل صرف خواهیم کرد. پس بهتر است با استفاده از رنگ آمیزی مناسب این فضا را به وجود آوریم.

در این صفحه از نکت به ریسک پذیر بودن هنگام انتخاب رنگ، جدیدترین رنگ ها برای اتاق نشیمن، تاثیر رنگ ها و چگونگی ست کردن سایر وسایل با آن اشاره خواهیم کرد.

برای مشاوره خدمات نقاشی تماس بگیرید
خدمات نقاشی تایید شده سایت نکت
نام برند: تزئینات ساختمانی پارسیان
مسئول: آقای حسینی و آقای نقوی
شمال تهران: 0212203943802126602774
شرق تهران: 02177293464
غرب تهران: 02144503147
مرکز تهران: 02188402318
کرج: 02632552930
تلفن همراه: 0912315718309129511842
اطلاعات بیشتر: مشاهده نمونه‌کارها
آدرس یک: پونک، اشرفی اصفهانی، پاین تر تیراژه، تزئینات ساختمانی پارسیان
آدرس دو: پاسداران خیابان اسلامی نبش گلستان سوم، تزئینات ساختمانی پارسیان

 تماس و مشاوره رایگان

دسترسی سریع به مطالب

رنگ‌های خاص نقاشی اتاق نشیمن:

به طور کلی همه ما زمانی که می خواهیم به نقاشی ساختمان خود بپردازیم و یا هر گاه وارد منزل یکی از دوستان و اقوام خود خواهیم شد با رنگ سفید و یا استخوانی مواجه می شویم. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم تا برای نقاشی اتاق نشیمن خود از رنگ‌های ریسک پذیرتری همچون سبز آبی، نارنجی، صورتی، سرمه ای و … استفاده کنید تا محیطی جذاب تر و متفاوت تر برای خانواده خود و همچنین افرادی که به خانه شما می آیند بسازید.

رنگ سبز آبی اتاق نشیمن

رنگ سبز آبی رنگی بسیار شیک و خاص می باشد که در نقاشی ساختمان مدرن بسیار پرطرفدار است و شما می توانید با ترکیب تناژهای مختلف از این رنگ و یا استفاده تک رنگ از آن (چه روشن چه تیره) فضایی بسیار چشم نواز به محیط خود ببخشید. با انتخاب این رنگ‌ها برای دیوار، هنگام رنگ آمیزی سقف باید هوشمندانه عمل کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

شما می توانید با الهام از وسایل دکوراتیو از جمله گلدان، تابلو های نقاشی، مجسمه و … همراه با این رنگ زیبا خانه خود را به شکلی مدرن و یا کلاسیک طراحی نمایید. در واقع بسته به مدرن یا کلاسیک بودن وسایل دکوراتیو منزل، می توانید سبک خاص خود را با این رنگ زیبا اجرا نمایید.

در زیر نمونه ای از اتاق های نشیمن با رنگ های سبز آبی را مشاهده خواهید کرد:

رنگ نارنجی اتاق نشیمن

رنگ نارنجی نیز یکی دیگر از رنگ های زیبایی است که می توانید با انتخاب صحیح لوازم دکوراتیو، سبک مدرن و یا کلاسیک را پیاده سازی نمایید. جدا از شیک بودن و خاص بودن این رنگ، حس اعتماد به نفس و استقلال را در شما بر می انگیزد.

در زیر نمونه هایی از دکوراسیون داخلی با استفاده از این رنگ زیبا خواهید دید.

رنگ صورتی اتاق نشیمن!

تعجب نکنید رنگ صورتی فقط مخصوص خانم کوچولوها نیست! با انتخاب تناژ ملایم از رنگ صورتی خواهید دید که چه فضای زیبا و آرامش بخشی به اتاق نشیمن خود خواهید بخشید. همچنین با استفاده از دکوراتیو های سفید، آبی، کرم و … می توانید این زیبایی را چندین برابر کنید و نقاشی اتاق نشیمن را در زیباترین حالت خود داشته باشید. استفاده از این رنگ به خصوص برای نو عروسان پیشنهاد می شود.

همچنین ترکیب رنگ صورتی بسیار روشن به همراه طوسی بسیار فوق العاده می باشد.

آبی تیره و سورمه ای

رنگ آبی تیره و سورمه ای که امروزه طرفداران بسیاری برای نقاشی اتاق نشیمن پیدا کرده است بیشتر مورد استقبال افرادی که به خانه های مدرن علاقه مند هستند، می باشند.

با استفاده از این رنگ های تیره می توانید از رنگ های روشن همچون سفید در کنار آن ترکیب نمایید و محیط را جذاب تر نشان دهید.

همچنین استفاده از رنگ های تیره برای اتاق های نشیمن بزرگ مناسب تر می باشد زیرا اندازه فضا را متعادل تر می سازد و لازم نیست برای تمیز کردن دیوار ها در مدت زمان های کوتاهی اقدام نمایید زیرا رنگ های تیره کثیفی را بسیار کمتر نمایش خواهند داد.

خاکستری در تناژ مختلف

استفاده از طوسی، فیلی، خاکستری و تناژهایی از این قبیل بسیار پرطرفدار و کاربردی می باشد. به دلیل اینکه این رنگ ها از دسته رنگ های خنثی می باشند به راحتی می توانید با رنگ هایی از قبیل: قرمز، زرد، بنفش و … سایر وسایل را ست کنید و در صورت خسته شدن تنها می توانید لوازم دکوراتیو را تغییر دهید و نیازی به پرداخت هزینه مجدد برای نقاشی و همچنین تحمل بوی بد رنگ ندارید.

 

مطالب مرتبط برای شما...