قیمت بهترین شرکت های لوله بازکنی تهران؛مراقب کلاهبرداران باشید!

لوله بازکنی

همه ما در طول زندگی با مشکل چاه گرفتگی و بوی بد فاضلاب مواجه می شویم که بسیار عذاب آور می باشد. برخی از چاه گرفتی ها بسیار سطحی می باشند که با توجه به آموزش های لازم می توانید به راحتی گرفتگی لوله را بر طرف کنید.

اما گاهی اوقات گرفتی لوله به گونه ای است که با ترفند های خانگی برطرف نخواهد شد و باید هر چه زودتر با شرکت ها و یا تاسیساتی های معتبر تماس گرفت تا تیم با تجربه آن شرکت وارد عمل شوند. در این میان به دلیل وجود شرکت ها و یا مغازه های مختلف در اطراف محل زندگی و گوناگونی دستمزد و قیمت لوله بازکنی دچار سردگمی می شویم.

در ادامه قصد داریم به بررسی بهترین شرکت های خدمات لوله بازکنی شمال تهران، شرق تهران و جنوب تهران صحبت کنیم و با ارائه نرخ تعرفه و قیمت اتحادیه لوله بازکنی بتوانیم تا جلوی کلاهبرداری هایی که می توان در این زمینه انجام شود را گرفت.

چه عواملی در قیمت لوله بازکنی موثر است؟

قیمت لوله بازکنی

تخلیه چاه فاضلاب: عامل دیگری که بر قیمت لوله بازکنی موثر می باشد تخلیه چاه فاضلاب می باشد. یعنی وضعیت به گونه ای می باشد که با یکبار فنر زنی گرفتگی لوله‌ها برطرف نمی شود و مشکل پر شدن چاه فاضلاب می باشد که البته این مورد برای خانه های قدیمی می باشد که هنوز به فاضلاب شهری متصل نشده اند. اقدام به تخلیه چاه هزینه بیشتری نسبت به فنر زنی دارد.

حتما بخوانید: هزینه تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

نوع گرفتگی لوله: به طور کلی گرفتگی لوله فاضلاب به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ گاهی ممکن است بر اثر بی احتیاطی خودمان و یا همسایه خود، لوله‌ها گرفتگی شوند و آب از راه آب های حمام، دستشویی و یا ظرفشویی تخلیه نشود. در این صورت قیمت لوله بازکنی برای هر بخش متفاوت می باشد و می بایست با توجه به مکان مورد نظر و همچنین نوع گرفتگی قیمت نهایی را تشخیص داد. گاهی با یک فنر زنی گرفتگی لوله برطرف می شود اما همیشه اینطور نیست!

گاهی نیز به دلیل نصب توالت فرنگی یا ایرانی، به دلیل بی‌دقتی نصاب، اشیائی وارد لوله‌ها می شوند که در آینده‌اس نزدیک ما را نیازمند به لوله بازکنی می‌کند.

کیفیت و زمان خدمات: از عوامل مهم دیگری که می توان در تعیین قیمت لوله بازکنی تاثیر گذار باشد کیفیت و نوع خدمت رسانی می باشد. گروهی از تاسیساتی ها خدمات خود را به صورت شبانه روزی به مشتری ارائه می دهند که همین امر موجب افزایش قیمت می گردد.

منطقه: قیمت لوله بازکنی در هر یک از مناطق و یا محله ها متفاوت می باشد. برخی از مناطق ممکن است از شرکت های خدماتی محروم باشند و در صورت بروز مشکل به تاسیساتی های موجود در محله خود مراجعه کنند که لزوما ممکن است مهارت کافی در این زمینه را نداشته باشند و حتی پول بیشتری نسبت به شرکت ها دریافت نمایند. پس هنگام اقدام به تماس با تاسیساتی ها از کار بلد بودن و تضمین دادن آن ها اطمینان حاصل نمایید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات در زمینه هرگونه خدمات منزل روی آن کلیک کنید و اطلاعات لازم در این زمینه را بدست آورید.

لوله بازکنی در خانه!

حتما برای شما هم پیش آمده است که زمانی که ظرف می شویید آب داخل سینک بماند و رد نشود؟! برای این کار بهترین راه حل استفاده از لوله بازکن های خانگی می باشد که با چندبار تلمبه زدن راه آب باز می شود و محتویات درون لوله به خارج هدایت می شوند.

Drain well

راه دومی که می توان به آن اشاره کرد استفاده از محلول های مجاز موجود در فروشگاه ها و سوپر مارکت ها می باشد که هنگام استفاده از آن ها راه آب باز می شود و تمام مواد زائد را از بین می برند. توجه داشته باشید که راه حل های ارائه شده برای مواقعی می باشد که لوله ها بر اثر مواد غذایی و یا مواد زائدی که به مرور زمان سبب گرفتگی لوله ها می شوند کاربرد دارند و در شرایط حاد تر باید با شرکت های تاسیسات ساختمان تماس گرفت.

حتما بخوانید: تشخیص ترکیدگی لوله آب در کمترین زمان

نکته مهم:

در زمینه چاه بازکنی هیچگاه از مواد شیمیایی غیر مجاز برای باز کردن لوله ها استفاده نکنید؛ گاهی این مواد پس از ورود به فاضلاب شهری سبب از بین رفتم باکتری های مجاز و مفید برای تصفیه آب خواهند شد و در نتیجه باعث صرف هزینه بیشتر در زمینه تصفیه آب می گردد.

انواع لوله بازکنی؛ بهترین نوع کدام است؟

به طور کلی پنج روش لوله بازکنی وجود دارد:

  1. لوله بازکنی به روش دستی (با استفاده از تلنبه)
  2. استفاده از انواع محول شیمیایی مجاز
  3. لوله بازکنی با فنر فولادی (به روش دستی)
  4. لوله بازکنی با فنر برقی
  5. لوله بازکنی با تراکم هوا

باز کردن لوله با فنر فولادی: بهترین روش برای بازکردن لوله استفاده از فنر می باشد. طول فنر به صورتی است که می توان در اکثر مواقع از آن استفاده کرد که پس از وارد شدن داخل لوله به وسیله نیروی محرکه ای که توسط دست به آن وارد می شود سبب باز شدن لوله می گردد.

باز کردن لوله با فنر برقی: در این روش پیشرفته از یک دستگاه برقی برای باز کردن لوله‌ها کمک می گیرند که استفاده از آن، هیچگونه کثیفی همراه ندارد و با سرعت بیشتری گرفتگی لوه برطرف خواهد شد.

لوله بازکنی با تراکم هوا: در این روش دستگاهی است که دارای یک مخزن هوا و یک عقربه برای نشان دادن فشار هوا می باشد که به وسیله یک تلنبه به اندازه ای مناسب مخزن را از هوا پر می کنند و سپس اهرم دستگاه را می کشند به این ترتیب عمل لوله بازکنی انجام می پذیرد. گاهی دو تا سه بار در صورت لزوم این عمل را انجام می دهند.

 

مطالب مرتبط برای شما...

ثبت نظر

Your email address will not be published.