بیش از 45 نمونه کاغذ دیواری پذیرایی شیک و مدرن 2019

کاغذ دیواری پذیرایی

امروزه انتخاب و سلیقه اکثر افراد و طراحان دکوراسیون داخلی به سمت استفاده از کاغذ دیواری به جای نقاشی ساختمان پیش می رود و همانطور که در مقاله های قبل به آن اشاره شد، استفاده از کاغذ دیواری به دلیل کمتر بودن زمان اجرا، نداشتن بو و تنوع طرح و رنگ بالا از محبوبیت ویژه ای بین افراد برخوردار می باشد. به دلیل همین تنوع طرح و رنگ بالا انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی یکی از دغدغه های افراد محسوب می گردد که در این مقاله قصد داریم به بیش از 45 نمونه از کاغذ دیواری پذیرایی خاص و پرطرفدار 2019 و همچنین نکات مهم هنگام انتخاب آن بپردازیم.

کاغذ دیواری پذیرایی متناسب با دکوراسیون داخلی

چند نکته تاثیرگذار در انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی خاص!

حتما شما هم هنگام انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی دچار سردرگمی شده اید! اما با رعایت چند نکته مهم که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد می توانید انتخابی صحیح و خاص هنگام خرید کاغذ دیواری داشته باشید:

کاغذ دیواری پذیرایی مدل راه راه
  • در مرحله اول بهتر است بدانید که رنگ مورد علاقه شما کدام است؟ آیا رنگ انتخابی مناسب با سایر وسایل و یا به طور کلی متناسب با دکوراسیون داخلی شما می باشد و یا خیر؟ نکته ای که در این قیمت باید به آن اشاره کرد استفاده از “انتخاب و ترکیب صحیح رنگ و طرح” می باشد؛ سعی کنید از ترکیب بندی های خاص و متفاوت استفاده نمایید.
  • اگر طرفدار سبک مدرن و یا کلاسیک می باشید دقت نمایید که طرح انتخابی برای سبک دکوراسیون داخلی شما متناب باشد. برای آشنایی و اطلاعات بیشتر می توانید مقاله کاغذ دیواری کلاسیک را مطالعه نمایید.
  • اگر کف خانه شما دارای کف پوش هایی ساده می باشد سعی کنید از کاغذ دیواری پذیرایی با طرح هایی شلوغ استفاده نمایید و در غیر این صورت اگر کف پوش های شما شلوغ می باشند از طرح های ساده با رنگ های ملایم تر استفاده نمایید.
  • همه دیوار های اتاق پذیرایی را کاغذ دیواری نکنید! شما می توانید از ترکیب کاغذ دیواری و رنگ استفاده نمایید و یا از پتینه کاری بهره گیرید تا یک اتاق پذیرایی زیبا و متفاوت را خلق نمایید.

برای کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله کاغذ دیواری را مطالعه نمایید و با انواع کاغذ دیواری بیشتر آشنا شوید.

چند تصویر زیبا از کاغذ دیواری پذیرایی شیک و متفاوت:

کاغذ دیواری پذیرایی مدل سلطنتی
کاغذ دیواری پذیرایی مدل کلاسیک
کاغذ دیواری کلاسیک
کاغذ دیواری طرح آبرنگ
کاغذ دیواری پذیرایی به سبک مدرن
کاغذ دیواری مدرن
طراحی دکوراسیون شیک آبی و نقره ای
کاغذ دیواری پذیرایی مدل برجسته
دیزاین پذیرایی با کاغذ دیواری سلطنتی
کاغذ دیواری سه بعدی مناسب دکوراسیون داخلی خانه عروس


بیش از 45 نمونه کاغذ دیواری پذیرایی شیک و مدرن 2019
5 (100%) 3 vote[s]

مطالب مرتبط برای شما...

  1. شهيدى says:

    كاغذ ديوارى برجسته قابل شستشو هست؟

  2. گيتا says:

    من خونم متراژش ٧٧ متره چه نوع كاغدى رو پيشنهاد ميكنيد؟

نظر شما

Your email address will not be published.