بررسی کیفیت ، گارانتی ، قیمت و خدمات پس از فروش صندلی داتیس

صندلی داتیس

معرفی صندلی داتیس یکی دیگر از برندهای صندلی اداری می باشد که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم. با انواع محصولات، گارانتی و خدمات پس از فروش این برند آشنا شویم و همچنین به مقاسه این برند با برند های دیگر بپردازیم. اصول و سیاست انتخاب شده در شرکت داتیس برای تولید و عرضه محصولات خود به بازار، بنابر گفته خود شرکت ارائه کیفیت در محصولات می باشد.

صندلی داتیس از جمله شرکت هایی است که تقریبا بیشتر از 70 درصد از قطعه های مورد نیاز برای ساخت محصولات خود را، تولید می کند که این کار تاثیر به سزایی در افزایش کیفیت، سرعت در تولید و جلوگیری از هزینه های اضافی، برای وارد کردن محصولات و اتکا به تامین کنندگان دارد.

شرکت داتیس با توجه به تحقیقات و طراحی های انجام شده و همچنین با دیدگاه تکمیل و افزایش محصولات خود توانسته است تا به امروز، بیشتر از 16 نوع محصول روانه بازار کند و مجموعه ای کامل از انواع صندلی اداری را در اختیار مصرف کننده قرار دهد. صندلی داتیس همچون برندهای دیگر صندلی از استاندارهای مختلفی برخوردار است که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

استانداردها و گواهینامه صندلی داتیس

همانطور که در مقاله برندهای دیگر از صندلی اداری مانند صندلی نیلپر، رایانه صنعت و … به آن اشاره کردیم، لزوما استناد بر استانداردها و گواهی نامه های شرکت ها تضمینی به عنوان برتری برند یا محصول محسوب نمی شوند زیرا به راحتی می توان آن ها را خریداری کرد و برای جلب رضایت مشتری از آن ها استفاده کرد.

اما همیشه این مسئله صادق نیست زیرا شرکت هایی هم هستند که با در نظر گرفتن صداقت و عرضه محصولات مرغوب از این استاندارها و گواهی نامه ها برخوردار می شوند. ics لوح تقدیر برترین تولید کننده صندلی اداری تندیس و لوح زرین برترین تولید کننده صندلی مدیریتی و …

گارانتی و خدمات پس از فروش صندلی داتیس

زمان خرید صندلی یکی از مهمترین سوالاتی که در ذهن شما پیش می آید این است که آیا این محصول دارای گارانتی می باشد یا خیر؟ خوشبختانه باید بگوییم شرکت داتیس بنا بر گفته های خود از گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات برخوردار است.

درواقع یکی از عواملی که در جلب رضایت مشتری بسیار موثر می باشد. در صورت استفاده درست از صندلی داتیس این شرکت تمامی مشکلات و کاستی های موجود در تولید صندلی را تا سه سال از تاریخی که محصول را خریداری کرده باشید ضمانت می کند، همچنین جک صندلی این شرکت تا یک سال پس از تاریخ خرید مشمول گارانتی می باشد.

تاریخ شروع گارانتی، از زمانی که محصول خریداری می شود و در فاکتور لحاظ می شود می باشد اما در صورت گم شدن اسناد یا فاکتورهای خرید، گارانتی محصول شما از زمانی که آن محصول تولید شده است به حساب می آید. عواملی که شامل گارانتی نمی باشند: آسیب دیدن روکش صندلی به دلیل پاره شدن، سوختن، حمل و نقل نامناسب از جانب مشتری.

قرار دادن صندلی در نور شدید آفتاب شکستن قطعات صندلی به علت فشار ناشی از وزن بسیار بالا نسبت به وزن قابل تحمل صندلی تعمیر صندلی داتیس توسط تعمیرکاران متفرقه. تغییر رنگ روکش صندلی توسط لباس کاربر و یا استفاده از مواد شوینده نامناسب.

برخی از محصولات داتیس

در زیر به نمونه هایی از صندلی داتیس اشاره می کنیم:

  [kkstarratings]

مطالب مرتبط برای شما...

ثبت نظر

Your email address will not be published.