طرح جدید و قیمت کناف سقف پذیرایی،آشپزخانه و اتاق خواب

کناف سقف

سقف یکی از قسمت های اصلی و مهم هر خانه محسوب شده که کناف سقف می تواند نقش مهمی را در زیبا شدن هر چه بیشتر خانه ایفا کند.

کناف سقف یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین ایده ها برای اجرای بی نظیر سقف قسمت های مختلف ساختمان می باشد. به خصوص طرح ها کناف در کشور ایران بسیار طرفدار دارد و از کناف در طراحی معماری قسمت های مختلف داخلی ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود.

که در ادامه قصد داریم مدل های جدید، قیمت، رنگ ها و انواع کناف را به شما معرفی نماییم.

مزایای استفاده از کناف در سقف منزل:

ایده های مختلف برای اجرای سقف ساختمان مانند استفاده از گچبری، رنگ های مناسب برای رنگ آمیزی از گذشته تا کنون، وجود داشته است.

اما امروزه طرح های زیبایی به عنوان کناف سقف جدید در قسمت های مختلف خانه های مدرن استفاده می شود که به جذابیت قسمت های داخلی ساختمان می افزاید.

این کناف ها دارای مزایای بسیاری هستند و همچنین در کنار آن، کم هزینه می باشند و استفاده از آنها مقرون به صرفه است. شما می توانید از کناف ها در هر دکوراسیونی استفاده کنید و در نتیجه آن،  جذابیت و زیبایی خانه خود را افزایش دهید.

ذکر این نکته نیز ضروری است که برای هر اتاق مدل های متفاوتی از کناف، طراحی می شوند و برای طراحی یک خانه، باید برای قسمت های مختلف منزل، مدل های کنافی متناسب با همان قسمت، ایجاد شوند تا به جذابیت خانه اضافه افزوده شود.

مزایای استفاده از کناف:

هزینه مناسب

قابل استفاده برای دیوار و سقف

وزن سبک

نصب آسان

سرعت نصب بالا

عایق صدا و حرارت

کناف آشپزخانه

همانطور که احتمالا می دانید، آشپزخانه به عنوان یکی از مهم ترین قسمت های خانه شناخته شده و به عبارتی قلب تپنده خانه است. این محل اهمیت بسیاری دارد زیرا خانم ها مقدار زیادی از وقت خود را در این محل صرف و پخت و پز کرده و همچنین کل اعضای خانواده در هنگام صرف غذا در آن حضور پیدا می کنند. پس بهتر است که دارای طرحی مدرن و لذت بخش باشد.

اجرای طرح های مدرن برای کناف سقف آشپزخانه می تواند، بسیار زیبا و تاثیرگزار باشد. در کناف سقف های آشپزخانه معمولا از طرح های مینیمال و مدرن استفاده می شود که هندسه ای ساده داشته باشند.

قسمت مهم آشپزخانه، قسمت بالای کانتر است که طراحی زیبای کناف این بخش، می تواند در زیباتر نشان دادن کناف سایر قسمت ها موثر واقع شود.

در آشپزخانه هایی با طرح های مدرن معمولا از کناف هایی استفاده می شود که خط های صاف و ساده ای دارند. معمولا کناف سقف آشپزخانه، به صورت توکار نورپردازی می شوند و معمولا از چراغ های ال ای دی برای این کار بهره می برند.

اگر آشپزخانه تان طرح کلاسیکی دارد، بهتر است در سقف آن از کناف هایی استفاده شوند که به صورت گرد و دایره ای هستند.

معمولا در آشپزخانه های کلاسیک، به جای استفاده از چراغ های تو کار، از لوسترهای کریستالی استفاده می شود زیرا این لوستر ها در کنار طرح گرد و دایره ای کناف، کلاسیک بودن آشپزخانه را بهتر نمایان می کنند.

رنگ های کناف سقف نیز، مورد بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود. همانطور که احتمالا می دانید، برای فضاهای کوچک از رنگ های روشن و برای فضاهای بزرگ از رنگ های تیره استفاده می شود.

پس بهتر است در هنگام انتخاب رنگ کناف مورد نظر خود به متراژ خانه و رنگ سایر وسایل خود توجه کنید.

کناف سقف پذیرایی

پذیرایی خانه، سلیقه فرد را نشان می دهد و به علت اینکه، مهمان ها در این قسمت از خانه حضور پیدا می کنند، قسمت مهمی از خانه محسوب می شود.

طراحی سقف پذیرایی باید متفاوت باشد تا به اتاق پذیرایی زیبایی و جذابیت بدهد و پذیرایی خانه جلوه ای خاص داشته باشد. معمولا توصیه می شود طرح کناف سقف پذیرایی، با توجه به سبک دکوراسیون آن انتخاب شود.

مانند طرح کناف سقف آشپزخانه، برای قسمت پذیرایی نیز، اگر دکوراسیون کلاسیک بود بهتر است از طرح های گرد و منحنی در طراحی کناف سقف پذیرایی کلاسیک استفاده شود و اگر دکوراسیون مدرن بود، توصیه می شود از طرح های گوشه دار با خطوط صاف در طراحی کناف سقف پذیرایی مدرن استفاده شود.

کناف مدرن سقف اتاق خواب

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب بر روحیه افراد تاثیر می گذارد و در صورتی که شما به روحیه خود اهمیت می دهید، بهتر است به دکوراسیون اتاق خواب خود توجه داشته باشید.

یکی از بهترین و پرطرفدارترین ایده ها برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده از کناف های زیبا با نورپردازی های خاص است.

یکی از بهترین و پرطرفدارترین ایده ها برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده از کناف های زیبا با نورپردازی های خاص است.

کناف سقف اتاق خواب با طراحی های متفاوت و زیبایی وجود دارند که افراد می توانند طبق سلیقه خود آنها را انتخاب کرده و به زیبایی و جذابیت اتاق خواب خود بیافزایند و در کنار آن، روحیه شادتری داشته باشند.

در انتخاب مدل کناف اتاق خواب، می توانید از هر طرحی طبق سلیقه خود استفاده کنید. تنها توصیه می شود که در طراحی کناف اتاق خواب، از نورپردازی، به خصوص نورپردازی هایی با استفاده از چراغ های ال ای دی توکار، استفاده کنید زیرا می توانید در هنگام خواب از این نورپردازی ها، به عنوان چراغ خواب استفاده نمایید.

آیا می توان از کناف برای دکور دیوار استفاده کرد؟

بله!

باید بگوییم که دکور دیوار با کناف همچون آینه کاری از جمله پرطرفدار ترین خدماتی است که امروزه عرضه می گردد. شما می توانید با توجه به سبک مورد نظر خود کناف دلخواه خود را سفارش دهید که امروزه کناف مدرن بین مردم جایگاه ویژه ای دارد.

برخی تصور می کنند که استفاده از کناف ها سبب افزایش جرم ساختمان می شود که این تصوری کاملا اشتباه است، زیرا کناف ها بسیار سبک و کم وزن می باشند.

 

مطالب مرتبط برای شما...

نظر شما

Your email address will not be published.