تعرفه و قیمت کاغذ دیواری؛ گران نخرید!

قیمت کاغذ دیواری

برخی از افراد هنگام خرید کاغذ دیواری بدون آنکه اطلاعات کافی در این زمینه داشته باشند وارد بازار می شوند و با قیمت های متفاوتی از سوی فروشندگان مواجه می شوند که در نهایت به دلیل قیمت های متنوع از خرید خود دست می کشند و یا با شک و تردید در قیمت کاغذ دیواری منتخب خود، آن را خریداری می کنند. در این مقاله نکت قصد داریم شما را به نکات مهمی در زمینه تعرفه و قیمت کاغذ دیواری آشنا سازیم تا هنگام خرید دچار مشکل نشوید.

شما می توانید برای دریافت اطلاعات کافی در زمینه کاغذ دیواری روی آن کلیک نمایید.

کاغذ دیواری خارجی یا داخلی؟ کدام بهتر است؟

قبل از اینکه اقدام به خرید کاغذ دیواری کنید ازم است بدانید که چه نوع کاغذ دیواری مد نظر شما می باشد؟ همانطور که در مقاله کاغذ دیواری به آن اشاره شد انواع کاغذ دیواری وجود دارد که هر یک متناسب با یک سلیقه می باشد. نکته دیگری که باید به آن دقت داشت مقدار هزینه ای می باشد که برای خرید کاغذ دیواری در نظر گرفته اید. لازم است بدانید که قیمت کاغذ دیواری بسته به تولید داخلی و یا وارداتی بودن آن متفاوت می باشد و همانطور که می دانید قیمت کاغذ دیواری داخلی ارزان تر از کاغذ دیواری خارجی می باشد. گونه ای از کاغذ دیواری های ایرانی در بازار موجود می باشند که نه تنها قیمت مناسب تری دارند بلکه قابل شستشو می باشند و به راحتی می توان آن ها را تمیز کرد. نمونه ای از کاغذ دیواری های خارجی در بازار می باشند که قیمت کمتری دارند و ساخت کشور چین می باشند که از نظر کیفیت مناسب نیستند و پس از مدتی شما را مجبور به نقاشی ساختمان و یا کاغذ دیواری مجدد می کند.

قیمت کاغذ دیواری و محاسبه آن:

یکی از مهمترین مسائلی که که در تعیین قیمت کاغذ دیواری بسیار مهم می باشد، متراژ و تعداد رول های مورد نیاز می باشد. همانطور که می دانید واحد اندازه گیری کاغذ دیواری رول می باشد که معمولا طول رول ها بین 10 تا 15 متر و عرض آن یک متر و یا نیم متر می باشد که در این صورت شما می توانید با دانستن متراژ محیط کار و یا منزل خود، تعداد رول های مورد نیاز خود را فراهم کنید و از خرید و هزینه بیش از حد خودداری نمایید. لازم به ذکر است داشتن یک یا دو رو اضافی از کاغذ دیواری در منزل به شما توصیه می گردد زیرا به دلیل تنوع بیش از حد کاغذ دیواری در بازار و تولید کار های جدید تر ممکن است پس از مدتی به دلیل هر گونه آسیب مجبور به تعویض قسمتی از آن شوید و به سختی از نمونه کاغذ دیواری خود بدست آورید.

فاکتور های دیگر در تعیین قیمت کاغذ دیواری:

عوامل دیگری که در تعیین قیمت کاغذ دیواری موثر می باشند: جنس و کیفیت کاغذ دیواری، ایرانی یا خارجی بودن آن، شرکت وارد کننده، طرح کاغذ دیواری می باشد که هر یک به نوبه خود در افزایش و کاهش قیمت ها تاثیر گذار می باشند. شما می توانید مقاله های کاغذ دیواری سه بعدی و کاغذ دیواری کلاسیک را مشاهده نمایید و با طرح ها و جنس های آن ها آشنا شوید.

تعرفه و قیمت کاغذ دیواری؛ گران نخرید!
5 (100%) 2 vote[s]

مطالب مرتبط برای شما...

 1. صديقه بخشى says:

  جايى هست كه براى خريد معرفى كنيد

  • admin says:

   باسلام
   در صورت همکاری با مجموعه ای معتبر در همین صفحه اطلاعات تماس درج خواهد شد.
   باتشکر

نظر شما

Your email address will not be published.